OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE Grand Prix Polski 2019 U15 i U20 „ Pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla”

Komunikaty | 2019-06-17 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE Grand Prix Polski 2019

U15 i U20 „ Pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla”

W dniach 31.05- 02.06. 2019r. Odbyły się Ogólnopolskie Zawody Spławikowe z cyklu GPX Polski w kategoriach U15 i U20 na łowisku Okręgowym PZW Przemyśl w miejscowości Hermanowice. Patronat nad zawodami sprawował Prezydent Miasta Przemyśla – Pan Wojciech Bakun. W imieniu organizatora (Okręg PZW w Przemyślu) mistrzem ceremoni otwarcia był Kol. Adam Działo – wiceprezes ds. sportu i młodzieży Okręgu, który przywitał wszystkich przybyłych zawodników/zawodniczki, trenerów, opiekunów i szanownych gości w osobach:

• Prezesa ZO PZW w Przemyślu Jana Bieniasza (Członka ZG PZW)

• Sędziego Głównego zawodów Kol. Marcelego Czerwińskiego (sędzia klasy międzynarodowej)

• Prezesa Honorowego i byłego Dyrektora Biura ZO PZW Przemyśl

• Dyrektora Biura ZO PZW w Przemyślu Kol.Piotra Kubasa

• Trenera Kadry PZW kat.U20 Kol. Macieja Białodygę

• II trenera Kadry PZW kat.U15 Kol. Tomasza Drewniaka

Po krótkim przemówieniu Prezes ZO PZW w Przemyślu wspólnie z trenerami Kadr wręczył akty nominacji do Kadry PZW. Następnie przyją meldunek od Sędziego Głównego Zawodów o ilości uczestników i dokonał oficjalnego otwarcia. Sędzia Główny wskazał czas i miejsce odprawy technicznej dla zawodników i trenerów.

W dniu 2 czerwca 2019r. Około godz. 15:00 dokonano ceremonii zakończenia zawodów podczas której podsumowano dwudniowe zmagania zawodników i zawodniczek.

Mistrz ceremonii przywitał na ceremonia zakończenia przybyłych gości w osobach

• Wiceprezesa ZG ds. sportu Kol. Zbigniewa Mośkę

• Członka GKS ZG – koordynatora ds.spławika Kol.Zbigniewa Cieplińskiego

• Głównego sponsora zawodów Kol. Bogusława Bruda – Firma BOLAND

• oraz przedstawicieli mediów lokalnych

Następnie poproszono Sędziego Głównego o przedstawienie sprawozdania z zawodów, który odczytał najlepsze wyniki w obu kategoriach (od 1 do 10 miejsca). Następnie Wiceprezes ZG Kol. Zbigniew Mośko, Prezes ZO PZW Przemyśl Kol. Jan Bieniasz oraz sponsor Kol. Bogusław Brud wręczyli puchary, dyplomy oraz nagrody/upominki. Dyrektor Biura ZO PZW w Przemyślu wręczył w imieniu Prezesa Zarządu Koła PZW „WIARUS” Kol. Ludwika Pioruńia upominki dla wszystkich uczestniczek zawodów. Organizator Prezes ZO Jan Bieniasz wręczył pisemne podziękowania za wsparcie w organizacji zawodów dla:

• Kol. Bogusława Bruda – Firama BOLAND

• Kol. Krzysztofa Kałużnego – Firma Match PRO

• Firmy DRAGON

• Kol. Piotra Ujmy z Okegu PZW Częstochowa

• Sędziego Głównego Kol. Marcelego Czerwińskiego – sędziego klasy międzynarodowej

W zawodach wzięło udział 57 zawodników i zawodniczek (kat. U15 – 21, kat. U20 – 36). Złowiono 970,91 kg ryb ( U15- 267,885 kg U20-603,020 kg)

Następnie Kol.Jan Bieniasz – Prezes Zarządu Okręgu PZW w Przemyślu, dokonał oficjalnego zakończenia pierwszych zawodów z cyklu GPX Polski 2019 U15 i U20.

Bogusław Brud Firma „BOLAND”

Krzysztof Kałużny – Firma Match PRO

Prezydenta M. Przemyśla