Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

KOMUNIKAT nr 3 OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW SPŁAWIKOWYCH Grand Prix Polski 2019 U15 i U20 „ Pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla”

Komunikaty | 2019-05-29 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

 

KOMUNIKAT nr 3

OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW SPŁAWIKOWYCH Grand Prix Polski 2019

U15 i U20 „ Pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla”

 

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Przemyślu przypomina, że w dniach: 30 maja 2019 roku (czwartek – trening nieoficjalny) i 31 maja 2019 roku ( piątek – trening oficjalny – nieobowiązkowy), rozmieszczenie sektorów na mapce j/w.
Jednocześnie
informujemy, że zgłoszenie zawodników na zawody jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zamieszczanie wizerunku oraz imion i nazwisk na listach publikowanych przez nasz Okręg w internecie. Zgłoszenie zawodników jest również Oświadczeniem o zapoznaniu się z klauzulami, dotyczącymi ochrony i przetwarzania danych osobowych obowiązujących w Okręgu PZW w Przemyśl, zgodnie z przepisami RODO.

Fundatorzy nagród/upominków;

 

 

 

 

LOSOWANIE STANOWISK NA TRENING 31 maja 2019r.

KAT. KADET

 

Lp.

Przynależność Okręg/Klub

Zawodników

sektor / stanowisko

Sektor A

1

BIAŁYSTOK

Chomko Janek

A 1

2

BYDGOSZCZ

Burnicki Mateusz

A 2

3

Chojnicki Bartosz

A 3

4

CZĘSTOCHOWA

Ujma Eryk

A 4

5

KALISZ

Marciniak Michał

A 5

6

KATOWICE

Chaber Dominik

A 6

7

Flak Marek

A 7

8

Frank Grzegorz

A 8

9

Mirek Bartosz

A 9

10

Pałac Bartosz

A 10

11

Parzybut Mateusz

A 11

Sektor B

12

MAZOWIECKIE

Duklas Milena

B 1

13

Fabisiak Radosław

B 2

14

Nowakowski Jakub

B 3

15

Wróblewski Kacper

B 4

16

POZNAŃ

Piątek Oskar

B 5

17

Ryszczyński Filip

B 6

18

PRZEMYŚL

Drewniak Franciszek

B 7

19

Nater Hubert

B 8

20

WROCŁAW

Mikołajczyk Wojciech

B 9

21

ZAMOŚĆ

Harbuz Kamil

B 10

 

 

LOSOWANIE STANOWISK NA TRENING

KAT. JUNIOR U 20

Lp.

Przynależność Okręg/Klub

Zawodników

sektor / stanowisko

KAT. U 20 SEKT. C

1

Bielsko Biała

 

Chrzanowska Magdalena

C 1

2

Kurasik Natalia

C 2

3

Kurasik Martyna

C 3

4

Mazowieckie

 

Durajczyk Mateusz

C 4

5

Gajewski Bartosz

C 5

6

Krzyżak Bartosz

C 6

7

Kucharski Szymon

C 7

8

Rusek Jakub

C 8

9

Wróblewski Jakub

C 9

10

Przemyśl

Działo Wojciech

C 10

11

Kłak Patryk

C 11

12

Opole

Kamaryk Bartosz

C 12

KAT. U 20 SEKT. D

13

Kielce

Maciejewski Maciej

D 1

14

Tarnobrzeg

Plaskota Tymoteusz

D 2

15

Kalisz

Kaj Michał

D 3

16

Elbląg

Pawlikowska-Borkowska Patrycja

D 4

17

Poznań

Paprocki Jędrzej

D 5

18

Dopierała Mateusz

D 6

19

Jagodziński Mikołaj

D 7

20

Kosicki Filip

D 8

21

Piątek Igor

D 9

22

Zazula Wiktor

D 10

23

Maciejewski Bartosz

D 11

24

Bydgoszcz

Burnicki Patryk

D 12

KAT. U 20 SEKT. E

25

Zamość

Jakubowska Julja

E 1

26

Wrocław

Ćwiąkała Michał

E 2

27

Korban Bartosz

E 3

28

Ożga Bernard

E 4

29

Katowice

 

Żelazny Krzysztof

E 5

30

Franke Wojciech

E 6

31

Kowalewski Kamil

E 7

32

Pławecki Kamil

E 8

33

Kołodziejczyk Jan

E 9

34

Jałowiecki Michał

E 10

35

Piotrków Trybunalski

 

Waszczyk Hubert

E 11

36

Kaczmarek Marcel

E 12

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.